спорудження будинків marles

ПРО НАС

Фото: Директор ТД «Еловица», Тарас Рубаняк

ТОРГОВЫЙ ДІМ «ЄЛОВИЦЯ»

У 2004 році ми були першою компанією яка впровадила на ринок швидкомонтовані технології такого високого рівня, що їх якість і характеристики значно вище традиційних будівель, і на сьогоднішній день ми залишаємося в списку лідерів ринку. Весь цей час ми не тільки удосконалюємо свої знання, а й навчаємо наших клієнтів, показуємо їм європейський підхід і стиль життя.

Протягом 10 років ми є ексклюзивним представником словенських заводів Marles і Jelovica.

За ці роки ми встигли реалізувати проекти практично по всій Україні і кілька проектів постійно перебувають у нас в роботі. Ми готові презентувати результат нашої роботи клієнтам, у нас є можливість запросити вас на об’єкт в роботі, або ж в завершений будинок.

прямий імпорт з Європи

ПРО ТЕХНОЛОГІЮ

Відео: Конструкція і матеріали будинків Марлес

Технологія будівництва збірних будинків заводськоі готовності широко популярна в Європі, АЛЕ ВСЕ ЩЕ УНІКАЛЬНИЙ В УКРАЇНІ завод Марлес – лідер ринку словенії.

з 1965 року

завод марлес – лідер ринку словенії.

ЗБІРНИЙ ДІМ від Марлес – що це?

Збірні будинки заводської готовності від Марлес – це комплект, що складається з готових стін з встановленими в них дерев’яними вікнами і вхідними дверима преміум-класу, інженерної розводкою, вбудованими ролетами і москітними сітками. Всі дерев’яні елементи будинку виконані з ідеально підготовленого клеєного бруса. Видимі елементи фарбуються в потрібний колір в заводських умовах.
Будинок збирається з готових елементів, як конструктор. На готовому фундаменті така збірка займає не більше тижня.

Заводське виробництво дає можливість уникати помилок, які неминучі при традиційному будівництві

Фото: Будинок Марлес від Sono architecti, Словенія

ЗБІРНИЙ БУДИНОК від Марлес – що це?

Після монтажу залишається укласти покрівельний матеріал, і можна виконувати інженерію і фінішну обробку. Таким чином, замовляючи будинок за технологією заводської готовності, ви отримуєте готове енергоефективне, екологічно чисте і статично розраховане рішення.
Виробник гарантує, що будинок буде служити без змін довгі роки.
У підтвердженні, ви отримаєте 30-річну гарантію.
Жодна бригада будівельників вам не зможе дати подібної гарантії.

ПРО ВИРОБНИКА

завод марлес – найбільший словенський виробник ПАНОРАМНИХ ЗБІРНИХ БУДИНКІВ.

27 000 Реализованных проектов по Европе
380 Построенных детских садов и школ
30 Домов реализовано в Украине

Фото: Будинок Альтеа, Словенія

На сьогоднішній день компанія Marles є найстарішим і найбільшим словенським виробником збірних будинків і має більш ніж 50-річний досвід у виробництві панорамних збірних будинків і дерев’яних віконних і дверних систем преміум-класу. Будинки Marles відповідають високому рівню якості, сучасні, чудово оформлені і адаптовані до різних потреб замовників і кліматичних умов, в яких їм належить існувати. Енергоефективність таких будівель настільки висока, що дозволяє застосовувати деякі типи конструкцій для будівництва пасивних будинків.

енергоефективні будинки Marles забезпечують значну економію енергії і зниження витрат на утримання БУДИНКУ.

Фото: Збірка криші, Україна

ІДЕАЛЬНА ГЕОМЕТРІЯ, СТАТИКА І ЗБІРКА – БЕЗУМОВНІ ПЕРЕВАГИ ЦЬОГО ТИПУ БУДІВНИЦТВА.

Завдяки заводському виробництву, ми можемо дати 100% гарантію бездоганного виконання всіх комплектуючих. Кожна деталь конструкції знаходить своє місце за допомогою програмного забезпечення.
На виході клієнти Марлес завжди отримують ідеально виконаний будинок, який не зашкодить здоров’ю людини завдяки використанню екологічно чистих матеріалів. У такому будинку відсутні скрипи, холод і будь-які деформації через усадки конструкції.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ І ВІДПОВІДНОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ

ce_znak-jpg-pagespee

Всі будинки Marles відповідають вимогам німецького стандарту DIN 1052 і австрійського RAL, що гарантує високі показники екології, енергозбереження, пожежної та сейсмічної безпеки і звукоізоляції. Всі кострукції мають РЄ сертифікацію.
Завдяки застосуванню в конструкції наших будинків сучасних негорючих матеріалів (Fermacell, гіпсоволокнисті плити, мінеральна базальтова вата), протипожежна стійкість наших стін становить 90 хвилин відкритого полум’я. У нас є сертифікат, який підтверджує, що конструкції збірних будинків витримують коливання до 7 балів за шкалою Ріхтера, що дозволяє будувати будинки на ґрунтах з малою несучою здатністю, наприклад на схилах гір і берегах водойм.

Подробнее

КОМПЛЕКТАЦІЯ

віконні системи і вхідні двері в конструкції марлес

Комплект конструкції будинку Марлес включає в себе вікна і вхідні двері, заздалегідь встановлені в заводських умовах на саморозширюючу плівку. Як наслідок, виключаються містки холоду при установці вікон, які неминучі при установці на піну.
Як наслідок, відсутність містків холоду при установці вікон, які неминучі при установці на піну.

ВІКНА

Конструкція будинку складається з елементів, основою яких є каркас, стійки і балки з клеєного бруса BSH і KWH, який не схильний до деформації за рахунок правильної сушки деревини.
Із зовнішнього і внутрішнього боку каркас зашитий волоконними плитами Fermacell.

ВХІДНІ ДВЕРІ

Конструкція будинку складається з елементів, основою яких є каркас, стійки і балки з клеєного бруса BSH і KWH, який не схильний до деформації за рахунок правильної сушки деревини.
Із зовнішнього і внутрішнього боку каркас зашитий волоконними плитами Fermacell.

Подробнее

ТИПОВІ ПРОЕКТИ MARLES

У СТИЛІ МОДЕРН

ЕКСКЛЮЗИВНІ

СЕРЕДЗЕМНОМОРСКІ

ТРАДИЦІЙНІ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

СТВОРІТЬ СВІЙ НЕПОВТОРНИЙ ПРОЕКТ З НАМИ!

Креативна команда торгового дому «Єловіца» готова розробити для вас індивідуальний архітектурний проект будинку будь-якої складності! Наші фахівці – це досвідчені професіонали, які допоможуть вам спроектувати будинок, максимально правильно організувати простір будинку, ефективно використовувати територію ділянки, правильно розрахувати інсоляцію, ефективно використовувати площі, що в свою чергу допоможе запобігти зайві витрати на матеріали і утримання будинку.