Архітектура та дизайн інтер’єрів

ПРОЕКТУВАННЯ З КОМАНДОЮ «ЄЛОВІЦА»

Завдяки більш ніж 10-річному досвіду в будівництві будинків під ключ ми можемо запропонувати вам комплексне проектування приватних будинків та інтер’єрів, а також подальший супровід проектів.
«Розумне» проектування з комплексним підходом до процесу – наша відмінна риса.

ПРОЕКТУВАННЯ З КОМАНДОЮ «ЄЛОВІЦА»

Креативна команда торгового дому “Єловіца” готова розробити для вас індивідуальний архітектурний проект будинку будь-якої складності! Наші фахівці – це досвідчені професіонали, які допоможуть вам спроектувати будинок, максимально правильно організувати простір будинку, ефективно використовувати територію ділянки, правильно розрахувати інсоляцію, ефективно використовувати площі, що в свою чергу допоможе запобігти зайві витрати на матеріали і утримання будинку.

З 2005 року Торговий дім «Єловіца» є ексклюзивним постачальником Marles PSP в Україні

НАША КОМАНДА

Наша дружна і згуртована команда – це молоді фахівці з відкритим розумінням нового, адже продукція, яку ми пропонуємо, передбачає використання маси інноваційних ідей. Ми завжди тримаємо руку на пульсі сучасних трендів архітектури та дизайну, застосовуємо новаторські ідеї, втілюємо в життя проекти різної складності в Києві, Україні та за кордоном. У всіх наших проектах завжди бере активну участь команда фахівців нашого словенського партнера Marles. Вони відкриті до спілкування і обміну досвідом з партнером, можуть запропонувати своє бачення вирішення проблеми, порадити якийсь дизайнерський “лайфхак” виходячи з багатого європейського досвіду або запропонувати свою новітню розробку. Комі того наші фахівці регулярно проходять стажування в компанії Marles, Словенія.

Фото: Команда проектування «ТД »Еловіца»

Ірина Мосійчук – архітектор і дизайнер інтер’єрів Торгового дому «Єловіца» з 2011 року, автор численних архітектурних проектів і інтер’єрів.

Основні принципи – це європейський підхід до архітектури і дизайну, постійна співпраця з архітекторами Словенії, на базі якого реалізуються проекти, здатні дивувати і приносити радість десятиліттями.
«У 2011 році я закінчила архітектурний факультет КІСІ, магістр архітектури на кафедрі« Дизайн архітектурного середовища ». З тих пір моє життя нерозривно пов’язана з проектуванням і будівництвом. Кожен проект – це новий початок, ексклюзивно створюване для життя Людини і його потреб. Володіючи аналітичним мисленням, я завжди бачу повну картину проекту і не можу спокійно дивитися, якщо щось відбувається не так, як воно повинно бути.
Я докладу всіх зусиль, щоб результат вас задовольнив, докладу всіх зусиль і внесу таку кількість правок, яке необхідно, щоб ви могли сказати – «Так, це саме те, чого я хотів!»

З 2005 року Торговий дім «Єловіца» є ексклюзивним постачальником Marles PSP в Україні

7-2h300
28-2h300