Дерев’яні віконні системи Marles

ВИРОБНИЦТВО ВІКОН

Фото: Кутове безрамне засклення Марлес, Словенія

Marles PSP  пропонує продукцію, яка забезпечує бездоганну якість, довговічність, універсальність застосування та екологічність. Підтвердженням цьому служить особистий досвід численних клієнтів вимогливого європейського ринку.

з 1905 року

ЩО ТАКЕ MARLES PSP ?

Вікові традиції
Дерев’яні вікна Marles представляють революційну лінію інтелектуальних рішень для досягнення максимальної енергоефективності. Використання дерев’яного профілю дає суттєву перевагу перед пластиком завдяки незрівнянно високим показникам енергоефективності, статичності, довговічності та екології. Виробничі процеси Марлес передбачають дбайливе ставлення до навколишнього середовища, а вироби екологічні і підлягають вторинній переробці.

З 2005 року Торговый дім «Єловіца» є ексклюзивним постачальником Marles PSP в україні

Теплоізоляційні властивості
Технологія передбачає використання клеєної деревини (сосна, дуб, модрина) і склопакетів з інертним газом аргоном. Разом вони забезпечують настільки низькі показники теплопровідності віконних систем, що вікно за своїми показниками відповідає цегляній стіні 85 см завтовшки.
Основні тепловтрати будь-якої віконної системи припадають на профіль і місця установки вироби.
Ми використовуємо у своїй продукції високоякісний дерев’яний профіль. Такий профіль не занижує загальну теплопровідність вікна і не деформується протягом часу, зберігаючи первісну герметичність установки.

 Фото: Кутове безрамне засклення Марлес, Словенія

Сертифікація продукції – гарантія якості
Якість продукції підтверджується регулярним тестуванням нашої продукції відомими інститутами. Ми маємо сертифікати інститутів ITF Rosenheim, ZAG Ljubljana, Holzforschung Austria. Сертифікати підтверджують, найвищу якість нашої продукції по герметичності, водонепроникності і теплопередачі.

Довговічність використання
Дерев’яні вікна Marles виробляють з клеєної деревини (постачальник – Австрія), правильно висушеної в заводських умовах і пофарбованої з урахуванням дотримання технології згідно вимог Євросоюзу. Вони статичні, їх «не веде”, “не перекошує» і вони взагалі ніяк не деформуються при будь-яких умовах експлуатації.

марлес –  рішення, для максимальної площі засклення.

Фото: Екологія

Екологія
Без сумніву, дерев’яні вікна – найбільш екологічні з усіх можливих варіантів. Важливим моментом є те, що такі вікна сприяють хорошому мікроклімату в приміщенні, оскільки мають «дифузію», яка дає можливість «дихати» вікну. Утилізація таких вікон не зашкодить довкіллю, оскільки не вимагає великої кількості енергії на переробку.

Бездоганне фарбування
На  виробництві Марлес існує роками налагоджена технологія фарбування. Вона передбачає постійний контроль за відповідністю поверхні і подальшої технології покриття нормативам виробництва. У Вас є можливість вибрати будь-який колір з існуючої палітри Марлес, або фарбування з розкладки Ral палітри. Кожен віконний профіль має алюмінієвий відлив. Це значно подовжує довговічність покриття з зовньшньої сторони виробу.
Для особливо агресивного середовища, Марлес пропонує використовувати дерево-алюмінієвий віконний профіль (зовнішня частина повністю закрита алюмінієм)

ПАНОРАМНІ РОЗСУВНІ ВІКНА

Фото: Кутове безрамне засклення Марлес, Словенія

Серед інших переваг Marles, можна виділити широкі можливості застосування – а саме розсувні системи. Такі системи розширюють внутрішній простір, надають легкості дому, пропускають максимальну кількість сонячного світла.

Підйомно-зсувні двері
Система підйомно-зсувних дверей забезпечує плавний перехід з житлових або діловихи приміщень на балкони, тераси і газони. Велика площа засклення, світлі кімнати і відкрита атмосфера підвищують якість як житлових будинків так і ділових приміщень.
Двері сконструйовані таким чином, що дозволяють відкривати великі секції практично не докладаючи фізичних зусиль. Варто лише повернути ручку вниз, щоб підняти двері і просто штовхнути її в потрібному напрямку. За Вашим бажанням, двері можуть бути оснащені електроприводом, що дозволить управляти ними навіть з робочого місця.

теплопередача розсувної системи Marles ug = 0,5 Вт / м2К, що відповідає цегляній стіні 88см завтовшки.

Фото: Підйомно-зсувні двері. Варіанти.

Похило-розсувні двері
Патіо дизайн (похило розсувні системи) доступний для вікон і балконних дверей, стулка не виступає в кімнату.
Це забезпечує широкий прохід з найменшою можливою поверхнею відкриття.
Максимальна ширина стулки залишає 180 см, а висота 238 см. При повороті ручки, система автоматично виштовхує двері в похиле положення, що дозволяє легко нею управляти.

Складні розсувні двері (гармошка)
Завдяки чудовому естетичному дизайну, вони пожвавлять Ваш будинок або ділові приміщення. Складні розсувні двері можуть відкриватися як всередину так і назовні. Для часто використовуваних проходів, ви можете вибрати варіант з мінімальною висотою порогу. Такі двері рекомендується для установки в вітальні і особливо для оранжерей, де всю стіну можна скласти в один кут.

Фото: Складні двері (гармошка). Варіанти.

ЦІНИ НА ДЕРЕВ’ЯНІ ВІКНА MARLES

marles1-rus
marles2
marles3
marles4

Детальніше дізнавайтесь за телефоном: 067 44 546 56.

ТИПЫ ПРОФІЛЯ

Marles виробляє 4 серії вікон, які відрізняються за технічними характеристиками і, відповідно, застосовуються в різних областях, а саме: вікна Natur – класичні дерев’яні вікна з відливом; вікна Elegant- поєднання дерев’яного профілю та захисних алюмінієвих накладок; вікна Solution мають на 30% поліпшені показники енергоефективності за рахунок спеціальних ніш в профілі, заповнених піною; вікна Supreme – ексклюзивна серія, котра поєднує в собі якості Solution і Elegant. Кожна серія, в свою чергу, складається з трьох типів, що дозволяють підібрати вікна, які максимально задовільнять Ваші вимоги та умови.

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ

Фото: Вбудовані зовнішні жалюзі в будинку Марлес

Разом із захистом від непроханих гостей, такі системи виконують функцію захисту від різних природних явищ, таких як сонце, дощ, град. системи значно збільшують термозахист вікон, що в свою чергу сприяє зменшенню енерговитрат на обігрів або охолодження будинку.

Зовнішні жалюзі
Зовнішні жалюзі є прекрасним рішенням захисту від сонця або просто яскравого світла. Вони створюють затишну  атмосферу спекотного дня, не дозволяючи прямим сонячним променям проникати в приміщення і нагрівати його, тим самим допомагаючи економити на кондиціонуванні. Крім того, жалюзі покращують звукоізоляцію і захищають від посторонніх поглядів ззовні. Завдяки тому, що вони знаходяться зовні, вони не потребують частого очищення, так як не збирають пил в приміщенні. Управління такими жалюзями може бути автоматичним на електроприводах, або виконуватися прямо з приміщення вручну.

теплопередача розсувної системи Marles ug = 0,5 Вт / м2К, що відповідає цегляній стіні 88см завтовшки.

Фото: Дерев’яні ставні

Дерев’яні ставні
Надзвичайним і елегантним доповненням до дизайну вікна та архітектури будівлі є дерев’яні ставні. Крім декоративної мети вони досить функціональні, а саме захищають від сонячних променів, а також є додатковою перешкодою від несприятливих погодних умов і при установці відповідної фурнітури можуть захистити ваш будинок від непрошених гостей. Ламелі не обертаються, а встановлені під нахилом 15°. Ставні можуть бути виготовлені із тих самих видів деревини що і вікна: сосна, ялина, модрина, дуб, меранті, або з їх комбінацій. Ставні підбираються під вікна і максимально гармонують з інтер’єром та екстер’єром вашого будинку.

Ставні з поворотними ламелями
Ці дерев’яні ставні мають додаткову функцію регулювання ламелей. Управління обертанням ламелей можливо на електроприводі – дистанційно, або вручну.

Фото: Антимоскітні сітки

Ролети вбудовані
ВВбудовані ролети виконують кілька функцій: по-перше вони допомагають захистити ваш будинок від зловмисників, по-друге вони, як і зовнішні жалюзі, захищають від проникнення прямих сонячних променів в приміщення (ламелі регульовані), по-третє створюють додаткову звукоізоляцію. Управління ролетами також може бути автоматичним, або виконуватися вручну.

Антимоскітні сітки
У вікна Marles комплектуються москітні сітки трьох типів в залежності від типу вікна, а саме:
– в стандартне вікно встановлюється рулонна москітна сітка;
– в розсувних і патіо системах використовуються розсувні москітні сітки з направляючими;
– для виходів на балкони і тераси використовуються москітні сітки-двері.
Крім того, ми пропонуємо унікальне рішення на ринку – це установка спеціальної сітки, яка запобігає проникненню пилу і пилку рослин в приміщення, що особливо важливо для алергіків.
Сітки виготовляються індивідуально під кожне вікно.