Додаткові опції

ЗОВНІШНІ ЖАЛЮЗІ

Зовнішні жалюзі є прекрасним рішенням захисту від сонця або просто яскравого світла. Вони створюють затишну приглушену атмосферу спекотного дня, не дозволяючи прямим сонячним променям проникати в приміщення і нагрівати його, тим самим допомагають економити на кондиціонуванні. Крім того, жалюзі покращують звукоізоляцію і захищають від посторонніх поглядів. Завдяки тому, що вони знаходяться зовні, вони не потребують частого очищення, так як не збирають пил в приміщенні. Управління такими жалюзями може бути автоматичним на електроприводах, або виконуватися прямо з приміщення вручну.

РОЛЕТИ ВБУДОВАНІ

Вбудовані ролети виконують кілька функцій: по-перше вони допомагають захистити ваш будинок від зловмисників, по-друге вони, як і зовнішні жалюзі, захищають від проникнення прямих сонячних променів в приміщення (ламелі регульовані), по-третє створюють додаткову звукоізоляцію. Управління ролетами також може бути автоматичним, або виконуватися вручну.

ДЕРЕВ’ЯНІ СТАВНІ

Надзвичайним і елегантним доповненням до дизайну вікна та архітектури будівлі є дерев’яні ставні. Крім декоративної мети вони досить функціональні, а саме захищають від сонячних променів, а також є додатковою перешкодою від несприятливих погодних умов і при установці відповідної фурнітури можуть захистити ваш будинок від непрошених гостей. Ламелі не обертаються, а встановлені під нахилом 15°. Ставні можуть бути виготовлені із тих самих видів деревини що і вікна: сосна, ялина, модрина, дуб, меранті, або з їх комбінацій. Ставні підбираються під вікна і максимально гармонують з інтер’єром та екстер’єром вашого будинку.

СТАВНІ З ПОВОРОТНИМИ ЛАМЕЛЯМИ

Ці дерев’яні ставні мають додаткову функцію регулювання ламелей. Управління обертанням ламелей можливо на електроприводі – дистанційно, або вручну.

АНТІМОСКІТНІ СІТКИ

У вікна Marles комплектуються москітні сітки трьох типів в залежності від типу вікна, а саме:
– в стандартне вікно встановлюється рулонна москітна сітка;
– в розсувних і патіо системах використовуються розсувні москітні сітки з направляючими;
– для виходів на балкони і тераси використовуються москітні сітки-двері.
Крім того, ми пропонуємо унікальне рішення на ринку – це установка спеціальної сітки, яка запобігає проникненню пилу і пилку рослин в приміщення, що особливо важливо для алергіків.
Сітки виготовляються індивідуально під кожне вікно.