Системи засклення

КЛАСИЧНЕ ВІКНО

Класичним вважається дерев’яне вікно прямокутної форми, з поворотно-відкидним механізмом. Склопакет може бути одинарним або подвійним, колір рами може быти обраний з багатоманітної палітрі зразків Marles PSP, або з палітри RAL. За бажанням замовника, фарбування інтер’єрної частини вікна може відрізнятися від зовнішньої фарбування. Для класичних вікон використовується деревина таких порід порід: сосна, ялина, модрина, дуб, меранті, або їх комбінація.

РАЗСУВНІ СИСТЕМИ

Це віконні системи, в яких вікно не відкривається, а просто «від’їжджає» убік паралельно рамі. Відмінне рішення для балконів, терас, лоджій, басейнів, так як самою великою їх перевагою є те, що вони не крадуть корисний простір при відкриванні, тобто немає необхідності зрушувати штори, а улюблене крісло з кавовим столиком можна поставити прямо перед таким вікном або дверима. Ще однією істотною перевагою цих систем є те, що вікно НЕ перегороджується перемичками, профілями тобто ніщо не заважатиме панорамному виду.

ПАТІО

Це розсувні система, де вікно «від’їжджає» паралельно рамі, але відрізняється вона від стандартної розсувної системи тим, що вікно може не тільки рухатися, але і відкидатися для провітрювання. При цьому немає необхідності робити відкидні стулки меншого розміру, або ставити додаткові профілі-перемички. Тобто Ви можете засклити великі площі щоб насолоджуватися прекрасним видом без перешкод, але і при цьому отримуєте додаткову зручну функцію провітрювання.

БЕЗРАМНЕ ЗАСКЛЕННЯ

Це, безумовно, найбільш витончений і красивий вид засклення. У такому виконанні відсутня громіздка рама, яка частково перешкоджає повній освітленості і заважає гарній панорамі, якиа відкривається з вікон або тераси. Для безрамного засклення використовується загартоване скло ,яке вбудовується прямо у конструкцію стіни, завдяки чому вона досить міцна,  і довговічна в експлуатації, не дивлячись на її легкість. Така система може бути розсувна або складатися в гармошку.

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ

Іноді архітектура будинку або приміщення підкидає неординарні завдання і вимоги, зокрема до оформлення вікон. Це може бути специфічна форма вікна, його функціональні можливості або необхідність тонування скла. У будь-якому випадку ми можемо запропонувати вам нестандартне рішення для будь-якого вашого замовлення з урахуванням всіх його особливостей і ваших побажань.