Elegant 68
elegant-68

ELEGANT
68

Дивитись каталог

РОЗМІР ПРОФІЛЯ

Загальна товщина – 68 + 16 мм, видима ширина профілю – 124 мм, видима ширина профілю (нижня) -141 мм

ВАРІАНТИ ФОРМ

прямокутні, скошені, арочні, напівкруглі

ПОЛОЖЕННЯ ПРИ
ВІДКРИВАННІ

Фіксоване, комбіноване (D і DK), стінки,що складаються, підйомно-розсувні системи, відкривання всередину / назовні

ПОРІГ

Алюмінієвий кронштейн, поріг Weser

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ
ВСЬОГО ВІКНА

Uw≤1,2 W/m2K

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ СТЕКЛОПАКЕТА

Ug=1,0 W/m2K

ШУМОПОГЛИНАННЯ

34 ДБ

УЩІЛЬНЮВАЧ

Заводський світлий – 2 шт; додатковий третій ущільнювач

ДЕТАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

layer-27ДЕРЕВИНА

Сучасна архітектура є функціональною, стійкої до зовнішніх впливів і екологічно безпечною. Дерев’яні вікна, які мають сучасний вигляд і чудові технічні характеристики, є найкращим вибором для нового покоління енергоефективних, пасивних і енергопозитивних житлових будинків.

Деревина – це природній, естетичний, поновлюваний матеріал  і тільки вона містить СО2 в своїй структурі, тим самим вносячи свій внесок у добробут вашого будинку і збереження навколишнього середовища. Деревина, як ресурс, має постійне природне відновлення  з грунту, води, повітря і сонця, тим самим повертаючи нас до природи. Вона жива і дихає разом з нами, і в той же час прекрасно адаптується до погодних умов.
Ми пропонуємо клеєну деревину високої якості і різної товщини. Це може бути: сосна, ялина, модрина, дуб, меранті, або їх комбінація.
Підбір та обробка відповідають стандарту EN 942, багатошарові клеєні профілі без сучків, висушуються при вологості деревини 13% + -2%.

Кольорова гама

Деревина це дуже приємний матеріал, вона не вимагає великих зусиль по догляду, і залишається з вами назавжди.
В даний час кольорова гама для виробів з дерева містить величезну кількість кольорів та їх відтінків, що робить вікна саме такими, які нададуть вашому будинку вишуканий зовнішній вигляд.

Ми пропонуємо широкий вибір покриттів в колірній палітрі RAL. Всі покриття, і напівпрозорі і кольорові, дуже якісні, мають тривалий термін служби, і в той же час вони безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища, оскільки вони всі виготовляються на водній основі.

ПОКРИТТЯ: 3-x разова основа просочення і проміжний шар наноситься зануренням, а останній – розпиленням. Всі кольори на акриловій основі. Відтінок або колір вибираються за зразками або по палітрі RAL.

Алюмінієвий відлив

Поєднання алюмінію і дерева містять в собі тільки кращі властивості обох матеріалів. Віконна рама з зовнішньої сторони захищена алюмінієвим відливом, що значно збільшує термін служби вікон.
Ви можете вибрати будь-який колір з палітри RAL і кольори різних порід деревини. Алюмінієві відливи: відливи з литого алюмінію, поверхня покрита порошковою фарбою.
Алюміній є дуже міцним матеріалом, що зберігає свою форму. Алюміній може бути 100% перероблений і доповнює природну тенденцію дерев’яних вікон, в основі якої лежить безпека навколишнього середовища.

Фурнітура

Більшість сучасних вікон оснащені фурнітурою для комбінованого відкривання, що дозволяє відкривати вікно як повністю так і  на провітрювання зі стандартним вбудованим відкриванням замку в фіксованому положенні. У вікні Marles стандартно використовується високоякісна і довговічна фурнітура ROTO. Фурнітура ROTO NT сріблястого кольору комплектується захисними кришками і володіє вантажопідйомністю до 130 кг. Можливе використання фурнітури класу безпеки RC2.

Ми можемо підкреслити красу дерева правильним вибором прихованої фурнітури.

Безпека

Якість і вразливість столярних робіт є причиною того що у Ваш будинок можуть влізти непрохані гості. Ось чому так важливо обирати вироби з дерева, які мають високий ступінь безпеки.

Використання якісних матеріалів, технологічно точне виробництво і обладнання відомих виробників, вже в стандартній версії вікон Marles гарантують високий рівень захисту від пошкоджень і крадіжок зі зломом. При використанні вдосконаленої фурнітури та встановлення відповідного захисного скла і ручок, рівень безпеки вікон Marles прирівнюється до класу RC2.

Безпека є одним з найважливіших умов для комфортного і спокійного відпочинку, а також однією з основних потреб кожної людини. Хоча це і звучить незвично, але, насправді, дерев’яні вікна є найбільш вогнестійкими, так як навіть у порівнянні з бетоном, деревина більш стійка до впливу вогню. Дерев’яні елементи є кращим захистом в разі пошкодження, так як витримують більші навантаження, ніж бетон.

Ручки

У вікнах Marles встановлені стандартні ручки Hoppe ATLANTA з механізмом системи безпеки SECUSTIC, які забезпечені спеціальною безпечною муфтою, яка запобігає будь-яким перемикання ручки із зовнішнього боку, а також перешкоджає відкриванню вікна.

Ручки високої якості, з їх допомогою зручно регулювати положення вікна, вони виготовляються  з різних матеріалів та достіпні в різній кольоровій гамі.