Solution 92 Elegant
solution_92_elegant

SOLUTION
92 Elegant

Дивитись каталог

РОЗМІР ПРОФІЛЯ

Загальна товщина – 92+16 мм , видима ширина профілю – 118 мм, видима ширина профилю (нижня)  -135 мм

ВАРІАНТИ ФОРМ

прямокутні, скошені, арочні, напівкруглі

ПОЛОЖЕННЯ ПРИ
ВІДКРИВАННІ

Фіксоване, комбіноване (D і DK), стінки,що складаються, підйомно-розсувні системи, відкривання всередину / назовні

ПОРІГ

Алюмінієвий кронштейн, поріг Weser

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ
ВСЬОГО ВІКНА

Uw≤0,70 W/m2K

ТЕПЛОПРОВІДНІОСТЬ СТЕКЛОПАКЕТА

Ug=0,5 W/m2K

ШУМОПОГЛИНАННЯ

34 ДБ

УЩІЛЬНЮВАЧ

Заводський світлий  – 3 шт; додатковий четвертий ущільнювач

ДЕТАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

layer-27ДЕРЕВИНА

Сучасна архітектура є функціональною, стійкої до зовнішніх впливів і екологічно безпечною. Дерев’яні вікна, які мають сучасний вигляд і чудові технічні характеристики, є найкращим вибором для нового покоління енергоефективних, пасивних і енергопозитивних житлових будинків.

Деревина – це природній, естетичний, поновлюваний матеріал  і тільки вона містить СО2 в своїй структурі, тим самим вносячи свій внесок у добробут вашого будинку і збереження навколишнього середовища. Деревина, як ресурс, має постійне природне відновлення  з грунту, води, повітря і сонця, тим самим повертаючи нас до природи. Вона жива і дихає разом з нами, і в той же час прекрасно адаптується до погодних умов.
Ми пропонуємо клеєну деревину високої якості і різної товщини. Це може бути: сосна, ялина, модрина, дуб, меранті, або їх комбінація.
Підбір та обробка відповідають стандарту EN 942, багатошарові клеєні профілі без сучків, висушуються при вологості деревини 13% + -2%.

Кольорова гама

Деревина це дуже приємний матеріал, вона не вимагає великих зусиль по догляду, і залишається з вами назавжди.
В даний час кольорова гама для виробів з дерева містить величезну кількість кольорів та їх відтінків, що робить вікна саме такими, які нададуть вашому будинку вишуканий зовнішній вигляд.

Ми пропонуємо широкий вибір покриттів в колірній палітрі RAL. Всі покриття, і напівпрозорі і кольорові, дуже якісні, мають тривалий термін служби, і в той же час вони безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища, оскільки вони всі виготовляються на водній основі.

ПОКРИТТЯ: 3-x разова основа просочення і проміжний шар наноситься зануренням, а останній – розпиленням. Всі кольори на акриловій основі. Відтінок або колір вибираються за зразками або по палітрі RAL.

Фурнітура

Більшість сучасних вікон оснащені фурнітурою для комбінованого відкривання, що дозволяє відкривати вікно як повністю так і  на провітрювання зі стандартним вбудованим відкриванням замку в фіксованому положенні. У вікні Marles стандартно використовується високоякісна і довговічна фурнітура ROTO. Фурнітура ROTO NT сріблястого кольору комплектується захисними кришками і володіє вантажопідйомністю до 130 кг. Можливе використання фурнітури класу безпеки RC2.

Ми можемо підкреслити красу дерева правильним вибором прихованої фурнітури.

Безпека

Якість і вразливість столярних робіт є причиною того що у Ваш будинок можуть влізти непрохані гості. Ось чому так важливо обирати вироби з дерева, які мають високий ступінь безпеки.

Використання якісних матеріалів, технологічно точне виробництво і обладнання відомих виробників, вже в стандартній версії вікон Marles гарантують високий рівень захисту від пошкоджень і крадіжок зі зломом. При використанні вдосконаленої фурнітури та встановлення відповідного захисного скла і ручок, рівень безпеки вікон Marles прирівнюється до класу RC2.

Безпека є одним з найважливіших умов для комфортного і спокійного відпочинку, а також однією з основних потреб кожної людини. Хоча це і звучить незвично, але, насправді, дерев’яні вікна є найбільш вогнестійкими, так як навіть у порівнянні з бетоном, деревина більш стійка до впливу вогню. Дерев’яні елементи є кращим захистом в разі пошкодження, так як витримують більші навантаження, ніж бетон.

Ручки

У вікнах Marles встановлені стандартні ручки Hoppe ATLANTA з механізмом системи безпеки SECUSTIC, які забезпечені спеціальною безпечною муфтою, яка запобігає будь-яким перемикання ручки із зовнішнього боку, а також перешкоджає відкриванню вікна.

Ручки високої якості, з їх допомогою зручно регулювати положення вікна, вони виготовляються  з різних матеріалів та достіпні в різній кольоровій гамі.

Ізоляція

Технології пасивного будівництва – це технологія майбутнього. Сучасна архітектура – функціональна, стійка до зовнішніх впливів і екологічно безпечна. Дерев’яні вікна мають сучасний вигляд і чудові технічні характеристики та є найкращим вибором для нового покоління енергоефективних, пасивних і енергопозитивних житлових будинків.Основною перевагою ізолюючої віконної рами Marles є низька теплопровідність при тих же механічних властивостях вікна. Віконний профіль може зменшити тепловтрати на 70% в порівнянні з повністю дерев’яною віконною рамою. Крім того, це запобігає конденсації вологи на внутрішній стороні вікна, що збільшує термін служби виробу. Дуже важливо, що все це сприяє створенню більш здорового мікроклімату в приміщенні, так як покращує теплові характеристики вікна і запобігає виникненню містків холоду, і запобігає появі цвілі в пазах віконної рами.
Ізоляційний віконний профіль Marles також відноситься до групи продуктів, які  мінімально впливають на навколишнє середовище і мають чудовий баланс вуглецю. Сама деревина, як природний і поновлюваний матеріал споживає дуже мало енергії, крім того, використовуючи деревину для продовження терміну служби продукту, ми зберігаємо вуглекислий газ, а не викидаємо в атмосферу за рахунок згорання. З екологічної точки зору великою перевагою ізоляційного профілю Marles є використання екологічно чистого жорсткого пінополіуретану, на відміну від аналогічних профілів, які є на ринку. Для того, щоб зробити продукт екологічно чистим в якості фізичного спінювача використовують воду, а не фізичні газоутворюючі агенти, які завдають шкоди атмосфері.