Supreme Concept
supreme_concept

SUPREME
CONCEPT

Дивитись каталог

РОЗМІР ПРОФІЛЯ

Загальна товщина – 62+29+16 мм , видима ширина профілю – 125 мм, ширина профилю (нижня) -125 мм

ВАРІАНТИ ФОРМ

прямокутні, скошені, арочні, напівкруглі

ПОЛОЖЕННЯ ПРИ
ВІДКРИВАННІ

Фіксоване, комбіноване (D і DK), стінки,що складаються, підйомно-розсувні системи, відкривання всередину / назовні

ПОРІГ

Алюмінієвий кронштейн, поріг Weser

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ
ВСЬОГО ВІКНА

Uw≤0,80 W/m2K

ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ СТЕКЛОПАКЕТА

Ug=0,5 W/m2K

ШУМОПОГЛИНАННЯ

34 ДБ

УЩІЛЬНЮВАЧ

Заводський світлий  – 3 шт

ДЕТАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

layer-27ДЕРЕВИНА

Сучасна архітектура є функціональною, стійкої до зовнішніх впливів і екологічно безпечною. Дерев’яні вікна, які мають сучасний вигляд і чудові технічні характеристики, є найкращим вибором для нового покоління енергоефективних, пасивних і енергопозитивних житлових будинків.

Деревина – це природній, естетичний, поновлюваний матеріал  і тільки вона містить СО2 в своїй структурі, тим самим вносячи свій внесок у добробут вашого будинку і збереження навколишнього середовища. Деревина, як ресурс, має постійне природне відновлення  з грунту, води, повітря і сонця, тим самим повертаючи нас до природи. Вона жива і дихає разом з нами, і в той же час прекрасно адаптується до погодних умов.
Ми пропонуємо клеєну деревину високої якості і різної товщини. Це може бути: сосна, ялина, модрина, дуб, меранті, або їх комбінація.
Підбір та обробка відповідають стандарту EN 942, багатошарові клеєні профілі без сучків, висушуються при вологості деревини 13% + -2%.

Кольорова гама

Деревина це дуже приємний матеріал, вона не вимагає великих зусиль по догляду, і залишається з вами назавжди.
В даний час кольорова гама для виробів з дерева містить величезну кількість кольорів та їх відтінків, що робить вікна саме такими, які нададуть вашому будинку вишуканий зовнішній вигляд.

Ми пропонуємо широкий вибір покриттів в колірній палітрі RAL. Всі покриття, і напівпрозорі і кольорові, дуже якісні, мають тривалий термін служби, і в той же час вони безпечні як для людини, так і для навколишнього середовища, оскільки вони всі виготовляються на водній основі.

ПОКРИТТЯ: 3-x разова основа просочення і проміжний шар наноситься зануренням, а останній – розпиленням. Всі кольори на акриловій основі. Відтінок або колір вибираються за зразками або по палітрі RAL.

Алюминієвий відлив

Лінія Marles SUPREME пропонує великий вибір колірних комбінацій і імітацій матеріалів, сучасний дизайн, що дозволяє створювати унікальний зовнішній вигляд і неординарні архітектурні рішення.
Зовнішній дизайн і алюмінієві відливи розроблені і максимально адаптовані до сучасної архітектури будівель, в основному для алюмінієво-скляних панорамних фасадів.
Можливо використовувати всі кольори палітри RAL і спеціальні імітації

Фурнітура

Більшість сучасних вікон оснащені фурнітурою для комбінованого відкривання, що дозволяє відкривати вікно як повністю так і  на провітрювання зі стандартним вбудованим відкриванням замку в фіксованому положенні. У вікні Marles стандартно використовується високоякісна і довговічна фурнітура ROTO. Фурнітура ROTO NT сріблястого кольору комплектується захисними кришками і володіє вантажопідйомністю до 130 кг. Можливе використання фурнітури класу безпеки RC2.

Ми можемо підкреслити красу дерева правильним вибором прихованої фурнітури.

Безпека

Крім підвищеної захисту від злому, лінія Marles SUPREME має інноваційну систему віконного ригеля BDT, яка автоматично керує обміном повітря, і, таким чином, підтримує здоровий мікроклімат в кожній кімнаті вашого будинку. Система BDT дозволяє рівномірно відсунути віконну стулку від віконної рами на 6 мм. Навіть в такому відкритому режимі, система має сертифікацію RC2 за рівнем безпеки до проникнення.

Віконний ригель вражає своїм красивим дизайном і простотою у використанні, в той же час він якісний, а класичний дизайн в декількох колірних варіантах дозволяють підібрати індивідуально до інтер’єру кожної кімнати. Просте управління дотиком, з підсвічуванням і інтуїтивно зрозумілі позначення на кнопках роблять його зрозумілим навіть дитині.

Безпека є одним з найважливіших умов для комфортного і спокійного відпочинку і однією з основних потреб кожної людини. Хоча це і звучить незвично, але, насправді, дерев’яні вікна найбільш вогнестійкі, так як навіть у порівнянні з бетоном, деревина більш стійка до впливу вогню. Дерев’яні елементи являють собою кращий захист в разі пошкодження, так як витримують більше навантаження, в порівнянні з бетоном.

Ручки

У вікнах Marles SUPREME встановлені стандартні ручки Hoppe TOULON з механізмом системи безпеки SECUSTIC, які забезпечені спеціальною муфтою, яка запобігає будь-якому перемиканню ручки із зовнішнього боку, а також перешкоджає відкриванню вікна.

Ручки високої якості, з їх допомогою зручно регулювати положення вікна, вони виготовлені з різних матеріалів і всіляких кольорів.

Ізоляція 

Технології пасивного будівництва – це технологія майбутнього. Сучасна архітектура – функціональна, стійка до зовнішніх впливів і екологічно безпечна. Дерев’яні вікна мають сучасний вигляд і чудові технічні характеристики та є найкращим вибором для нового покоління енергоефективних, пасивних і енергопозитивних житлових будинків.

Основною перевагою ізолюючої віконної рами Marles є низька теплопровідність при тих же механічних властивостях вікна. Віконний профіль може зменшити тепловтрати на 70% в порівнянні з повністю дерев’яною віконною рамою. Крім того, це запобігає конденсації вологи на внутрішній стороні вікна, що збільшує термін служби виробу. Дуже важливо, що все це сприяє створенню більш здорового мікроклімату в приміщенні, так як покращує теплові характеристики вікна і запобігає виникненню містків холоду, і запобігає появі цвілі в пазах віконної рами.
Ізоляційний віконний профіль Marles також відноситься до групи продуктів, які  мінімально впливають на навколишнє середовище і мають чудовий баланс вуглецю. Сама деревина, як природний і поновлюваний матеріал споживає дуже мало енергії, крім того, використовуючи деревину для продовження терміну служби продукту, ми зберігаємо вуглекислий газ, а не викидаємо в атмосферу за рахунок згорання. З екологічної точки зору великою перевагою ізоляційного профілю Marles є використання екологічно чистого жорсткого пінополіуретану, на відміну від аналогічних профілів, які є на ринку. Для того, щоб зробити продукт екологічно чистим в якості фізичного спінювача використовують воду, а не фізичні газоутворюючі агенти, які завдають шкоди атмосфері.