збірні будинки Єловиця

ПРОСТО, ЯКІСНО ТА ЕКОЛОГІЧНО

КОМПАНІЯ «ЄЛОВИЦЯ УКРАЇНА»

У 2004 році ми були першою компанією яка впровадила на ринок швидкомонтовані технології високого рівня, їх якість і характеристики значно перевищують традиційні технології, і на сьогоднішній день ми залишаємося в списку лідерів ринку. Весь цей час ми не тільки удосконалюємо свої знання, а й навчаємо наших клієнтів, показуємо їм європейський підхід до будівництва житла без стресів, точно в строк і в кошторис.

Протягом 15 років ми є ексклюзивним представником словенських заводів в Україні.

За ці роки ми встигли реалізувати 30 проектів практично по всій Україні і кілька проектів збірних будинків постійно перебувають у нас в роботі. Ми готові презентувати Вам результат нашої роботи, у нас є можливість запросити вас на об’єкт в роботі, або ж в завершений будинок.

прямий імпорт з Європи

ПРО ТЕХНОЛОГІЮ

Відео: Конструкція і матеріали будинків Marles

Технологія будівництва збірних будинків заводськоі готовності широко популярна в Європі, АЛЕ ВСЕ ЩЕ УНІКАЛЬНИЙ В УКРАЇНІ.

з 1965 року

завод marles – лідер ринку словенії.

ЗБІРНИЙ ДІМ заводського воробництва- що це?

Збірні будинки заводської готовності- це комплект, що складається з готових утеплених та штукатурених стін з встановленими в них дерев’яними вікнами і вхідними дверима преміум-класу, інженерної розводкою, вбудованими ролетами і жалюзями. Всі дерев’яні елементи будинку виконані з ідеально висушеного клеєного бруса і балок. Всі стіни герметично ізольовані щоб утеплювач не намокав при монтажі.
Будинок монтується з готових елементів, як конструктор,  на підготовленому фундаменті за 3-5 днів.

Заводське виробництво забезпечує якість, яку не добитися  на будівельному майданчику.

Фото: Будинок Marles від Sono architecti, Словенія

ЗБІРНИЙ БУДИНОК – що це?

Після монтажу залишається укласти покрівельний матеріал, і можна виконувати інженерію і фінішну обробку, що не складніше за ремонт у квартирі. Таким чином, ви уникаєте тривалого процесу бдівництва по традиційним технологіям, які складно контролювати і по строкам, і по сумам і по якості.

Замовляючи свій будинок за технологією збірних заводських будинків, Ви досить швидко і без стресу отримуєте готовий енергоефективний, екологічно чистий і якісний будинок.
Виробник гарантує, що збірний будинок буде служити Вам довгі роки, що підтверджується 30-річною гарантією.

ПРО ВИРОБНИКА

завод marles – найбільший словенський виробник ЗБІРНИХ БУДИНКІВ.

23 000 Реалізованих проектів по Європі
400 Побудованих дитячих садків і шкіл
30 Будинків реалізовано в Україні

Фото: Будинок Альтеа, Словенія

На сьогоднішній день компанія Marles є найстарішим і найбільшим словенським виробником і експортером збірних будинків в Австрію, Швейцарію і Італію. Будинки Marles відповідають високому рівню якості, сучасні, довговічні, чудово оформлені і адаптовані до різних умов, включаючи сейсмо і штормостійкість. Енергоефективність будівель дозволяє застосовувати деякі типи конструкцій для будівництва пасивних будинків.

енергоефективність будинку дозволяє значно економити на опаленні і охолодженні БУДИНКУ.

Фото: Збірка криші, Україна

ІДЕАЛЬНА ГЕОМЕТРІЯ, СТАТИКА І ЗБІРКА – БЕЗУМОВНІ ПЕРЕВАГИ ЦЬОГО ТИПУ БУДІВНИЦТВА.

Завдяки заводському виробництву, ми можемо дати 100% гарантію бездоганного виконання всіх технологій і вузлів. Кожна деталь конструкції знаходить своє місце за допомогою компьютерного моделювання і проектування.
На виході, клієнти Marles завжди отримують ідеально побудований будинок, який не скрипить, не має осідання і містків холоду, не шкодить здоров’ю людини завдяки використанню екологічно чистих і сертифікованих матеріалів. Будинки приносять радість господарям та їхнім родинам довгі роки.

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ І ВІДПОВІДНОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИМ СТАНДАРТАМ

ce_znak-jpg-pagespee

Всі будинки Marles відповідають вимогам німецького стандарту DIN 1052 і австрійського RAL, що гарантує високі показники екології, енергозбереження, пожежної та сейсмічної безпеки і звукоізоляції. Всі кострукції мають СЕ сертифікацію.
Завдяки застосуванню в конструкції наших будинків сучасних негорючих матеріалів (Fermacell, гіпсоволокнисті плити, мінеральна базальтова вата), протипожежна стійкість наших стін становить 60 хвилин відкритого полум’я. У нас є сертифікат, який підтверджує, що конструкції збірних будинків витримують коливання до 7 балів за шкалою Ріхтера. За рахунок відносно малої ваги конструкції, будинки можна будувати на ґрунтах з малою несучою здатністю, наприклад на схилах гір, берегах водойм і на гвинтових палях. 

Детальніше

КОМПЛЕКТАЦІЯ

віконні системи в конструкції будинків

Комплект конструкції будинку Marles включає в себе вікна і вхідні двері, заздалегідь ідеально встановлені в заводських умовах. Як наслідок, виключаються містки холоду при установці вікон і дверей, які неминучі при установці на піну.
Як додаткова опція, можливо установка віконних ролет та зовнішніх жалюзі безпосередньо всередині стіни з ручним або електричним приводом.

ВІКНА

Вікна Marles виробляються індивідуально для кожного будинку з клеєних дерев’яних брусів, що забезпечує високу теплоємність і красу вікон. Можливе замовлення з деревини сосни, модрини, дуба і меранті. Клієнти можуть вибрати з великої кількості розсувних і розпашних систем для терас і лоджій, з ролетами і зовнішніми жалюзі, як додаткова опція.

ВХІДНІ ДВЕРІ

Marles поставляє будинки з дерев’яними зовнішніми дверима і якісною фурнітурою. Двері вибираються з каталогу і можуть мати безліч додаткових опцій по склінню, фурнітурі, електронним замкам і системам відеоспостереження.

Детальніше

ТИПОВІ ПРОЕКТИ MARLES

У СТИЛІ МОДЕРН

ЕКСКЛЮЗИВНІ

СЕРЕДЗЕМНОМОРСКІ

ТРАДИЦІЙНІ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

СТВОРІТЬ ПРОЕКТ БУДИНКУ СВОЄЇ МРІЇ!

Компанія «Єловіца Україна» готова запропонувати Вам архітекторів, з ким Вам буде комфортно розробити індивідуальний архітектурний проект будинку будь-якої складності! Ми працюємо з досвідченими професіоналами, які допоможуть Вам спроектувати красивий будинок, максимально правильно організувавши внутрішній і зовнішній простір, таким чином, що вони доповнюватимуть один одного. Все це допоможе уникнути зайвих квадратних метрів будинку не вплинувши на комфорт і функціональність. Основний підхід до економії – це правильне і гарне проектування будинку, що завжди окупається.

Пасивний будинок в Україні від виробника

Інша назва – високо енергозберігаючий будинок. Являє собою будинок, головна відмінність якого – це використання пасивних методів заощадження енергії з метою зниження енергоспоживання як для опалення, так і для охолодження будинку. Пасивні будинки споживають на 40-50% менше кількості енергії на кожен квадратний метр площі. Зменшення витрат енергії в пасивних будинках досягається переважно за рахунок більшого утеплення будівель і зниження тепловтрат через вікна і двері. Сучасний пасивний будинок – це відмінна якість, правильна геометрія будівлі, продумане зонування, а також відсутність містків холоду в будматеріалах, використовуваних для будівництва, оздоблення і утеплення.