ПРО НАС

АКТУАЛЬНІСТЬ І СУЧАСНІСТЬ

Ми постійно тримаємо руку на пульсі подій, наші співробітники регулярно отримують нову інформацію і відвідують наших словенських партнерів для підвищення кваліфікації, ознайомлення з новими тенденціями та технологіями в області швидкомонтованих конструкцій.

ВИКОНАНІ ПРОЕКТИ

За ці роки ми встигли реалізувати проекти практично по всій Україні і кілька проектів постійно перебувають у нас в роботі. Ми показуємо презентації наших робіт новим клієнтам, а якщо є інтерес, то ми завжди готові показати готовий будинок в живу, адже ми залишаємося з нашими клієнтами друзями і завжди можемо попроситися в гості.

Подробнее

наша команда

Наша дружня і згуртована команда – це молоді фахівці з відкритим розумінням нового, адже продукція, яку ми пропонуємо, передбачає використання маси інноваційних ідей, сучасних трендів і новаторських ідей архітектури та дизайну. Спільно з командою фахівців нашого словенського партнера Marles ми втілюємо в життя проекти різної складності в Києві, Україні та за кордоном. Наші фахівці регулярно проходять стажування в компанії Marles, Словенія, що дозволяє знайомитися з багатим європейським досвідом і останніми дизайнерськими “Лайфхаками”.

товарні знаки і сертификація

Компанія Торговий дім “Єловіца” є ексклюзивним і єдиним дилером і постачальником продукції MARLES і JELOVICA, а також власником товарних знаків “MARLES” і “JELOVICA” в Україні. Продукція цих заводів-виробників багаторазово сертифікувалася провідними інститутами в багатьох європейських країнах таких як Словенія, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Італія, і ми завжди раді запропонувати Вам будинок найвищої якості, а його стиль, планування та інтер’єр залежать тільки від Вашої фантазії!