ПРО ТЕХНОЛОГІЇ

СКЛАД ЗАВОДСЬКОЇ КОНСТРУКЦІЇ БУДИНКУ МАРЛЕС

3-1

КОМПЛЕКТ

Комплект будинку включає в себе виготовлені на заводі внутрішні і зовнішні стінові панелі, міжповерхові плити перекриття, покрівельну систему, високоякісні дерев’яні вікна та зовнішні двері, вмонтовані в стінні панелі на етапі виробництва. Всі складові будинку виробляються тільки із сертифікованих матеріалів європейських виробників. На будівельній ділянці відбувається тільки складання готового комплекту.

3-21

ВИДИМІ ДЕРЕВ’ЯНІ ЕЛЕМЕНТИ

Всі будинки комплектуються ідеально підігнаними дерев’яними елементами з клеєного бруса з готовим фінішним покриттям.

Обробка дерев’яних елементів виконується за технологією і стандартами ЄС, що включає в себе правильну сушку деревини (95%) в заводських умовах, і подальшу обробку та покриття поверхні. За рахунок цього виключаються будь-які деформації, а покриття має ідеальну поверхню і тривалий термін експлуатації.

3-3

ВІКНА ТА ДВЕРІ

Дерев’яні вікна та двері Marles виготовлені за технологією, що запобігає їх деформації в процесі експлуатації. Технологія була розроблена з використанням кращих порід клеєної деревини (ялина / ялиця, модрина, дуб) і склопакетів з інертним газом аргоном всередині, які забезпечують низькі показники теплопровідності вікна.

Дерев’яні вікна відрізняються технічним перевагою і ретельно контрольованим виробничим процесом, що гарантує найвищу якість, довговічність, високий рівень енергозбереження і високу якість життя.

3-4

ІНЖЕНЕРНІ РІШЕННЯ

На стадії виробництва стінових панелей, в них закладається ізоляційна гофро-труба, підрозетники і розподільні коробки, згідно заздалегідь розробленим проектом електрифікації будинку. Конструкція проводиться з урахуванням всіх найдрібніших нюансів електричних підключень, каналізації, водопроводів і т.д.

3-5

СТІНИ, ПЕРЕКРИТТЯ, ПОКРІВЛЯ

Основою стінових панелей є каркас, стійки і балки з клеєного бруса BSH і KWH, який не схильний до деформації за рахунок правильної сушки деревини. Із зовнішнього і внутрішнього боку каркас зашитий волоконними плитами Fermacell, внутрішній простір елементів заповнене мінеральною ватою, вовною, або деревним волокном, зовнішня частина будинку утеплена неопором або мінеральною ватою. Покрівельні елементи (панелі або кроквяні системи) виготовляються за розмірами на заводі, після чого монтуються, на них встеляється паробар’єр, утеплюються і підшиваються планками.

3-6

РАБОЧА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Разом з комплектом конструкції будинку ви отримуєте повну технічну підтримку у вигляді повного комплекту робочих креслень будинку – починаючи від точно розрахованого на сучасному програмному забезпеченні каркаса будинку, аж до кожного болтика, закінчуючи точними кресленнями збірки і специфікацією всіх використовуваних матеріалів з сертифікатами відповідності євростандартам по екологічності, енергоефективності, пожежо- та сейсмостійкості.

3-7-2

СЕРТИФІКАЦІЯ ЄС 

Усі будинки Marles відповідають вимогам німецького стандарту DIN 1052 і австрійського RAL, що гарантує високі показники екології, енергозбереження, пожежної та сейсмічної безпеки і звукоізоляції. Все кострукції мають СЕ сертифікацію.

Завдяки застосуванню в конструкції наших будинків сучасних негорючих матеріалів (Fermacell, гіпсокартонні плити, мінеральна базальтова вата), протипожежна стійкість наших стін становить 90 хвилин відкритого полум’я. У нас є сертифікат, що підтверджує, що конструкції збірних будинків витримують коливання до 7 балів за шкалою Ріхтера, що дозволяє будувати будинки на ґрунтах з малою несучою здатністю, наприклад на схилах гір і берегах водойм.

ЯК МИ БУДУЄМО

ЕТАП 1

3-8

Проектування

Наш досвідчений архітектор спроектує для Вас новий ексклюзивний проект з урахуванням всіх Ваших побажань і можливостей даної земельної ділянки або допоможе підібрати типовий проект з нашого каталогу і при необхідності внесе потрібні зміни.

ЕТАП 2

3-9

Виготовлення конструкції і підготовчі роботи

Поки комплект будинку виготовляється у Словенії, на ділянці нами зводиться фундамент, підводяться інженерні мережі та підготовка до монтажу. Далі комплект будинку транспортується на будівельну ділянку й повністю монтується за 5 днів.

ЕТАП 3

3-10

Монтаж конструкції та оздоблювальні роботи

Після того як конструкція будинку встановлена на фундамент, ми проводимо повний комплекс оздоблювальних робіт і здаємо Вам повністю готовий для проживання будинок!

Повний цикл будівництва займає близько півроку, а будівництво можна проводити в будь-який час року.

Збірні будинки Marles монтуються з окремих стінових панелей, міжповерхових плит перекриття і покрівельної частини будинку.

Основою стінових панелей є каркас, стійки і балки з клеєного бруса BSH і KWH, який не схильний до деформації за рахунок правильної сушки деревини. Із зовнішнього і внутрішнього боку каркас зашитий волоконними плитами Fermacell, внутрішній простір елементів заповнене мінеральною ватою, вовною, або деревним волокном, зовнішня частина будинку утеплена неопором або мінеральною ватою. На стадії виробництва стінових панелей, в них закладається ізоляційна гофро-труба, підрозетники і розподільні коробки, згідно заздалегідь розробленим проектом електрифікації будинку. Крім того, всі зовнішні двері і вікна також монтуються в панелі на заводі.

Внутрішні стіни виготовляються за принципом зовнішніх стін, дерев’яний каркас з двох сторін зашитий волоконними плитами Fermacell, внутрішнє простір заповнений звукоізоляційним матеріалом.

Для виготовлення міжповерхових плит перекриття використовується той же брус, що і в стінових панелях. Внутрішнє простір заповнений мінеральною ватою 50 мм, нижня частина перекриття підбивається планками.

Покрівельна частина будинку, згідно з проектом, може бути плоска або скатна. Плоскі покрівлі збираються на заводі в панелі, за аналогією з міжповерховими плитами перекриття, із застосуванням більш товстого шару утеплювача. Похилі покрівлі монтуються на місці монтажу будинку з кроквяної частини, виготовленої за розмірами на заводі, після чого встеляється паробар’єр, утеплюється і підшивається планками. Всі елементи покрівлі, крім фінішного покриття приходять в комплекті з заводу.

Теплоізоляційні характеристики будинку виготовленого за цією технологією істотно перевершують будівлі побудовані із застосуванням класичних технологій. У порівнянні з цегляною стіною, теплоізоляція стіни готової конструкції (зовнішня + внутрішня панель) відповідають цегляній стіні товщиною півтора метра.

У стінові панелі на заводі встановлюються зовнішні вікна та двері, що, по-перше гарантує повну відповідність проекту будинку, а по-друге мінімізує пошкодження віконних систем під час транспортування.

Залежно від вимог, ми пропонуємо вибір між різними видами скла які пропонують

нам різні теплові. акустичні, естетичні властивості, а також різний рівень захисту від сонця. Віконні системи мають подвійне або потрійне засклення. Профіль має округлу конструкцію, захищаючи нижню і найбільш відкриту частину віконної рами від атмосферних впливів тим самим продовжуючи термін служби вікна. На вибір клієнта це може бути ялина, модрина, сосна, дуб або їх комбінація. Товщина рами 68, 78 або 92 мм. Вся деревина оброблена стійкими і екологічно чистими покриттями на водній основі, а V-подібні шви добре захищені.

BASIC N6

MEGA N14

MEGA PLUS N14 PASSIVE

MEGA PLUS PASIV N 14 NATURA (CELLULOSE)

MEGA N10

MEGA DOH

MEGA PLUS N10

MEGA PLUS N 10 NATURA (CELLULOSE)

EKO

EKO NATURA (CELLULOSE)

PASSIVE

PASSIVE NATURA (CELLULOSE)